Chrzest Święty

Wybór fotografa na Chrzest Święty nie jest tak trudny, jak może Wam się wydawać.  Poniżej przedstawiamy kilka realizacji. Uwiecznimy na zdjęciach wszystkie ważne momenty z przebiegu tej ceremonii oraz będziemy z Wami podczas rodzinnego przyjęcia. Fotografując Chrzest Święty zawsze dbamy o to, żeby nie rzucać się w oczy, a także o strój adekwatny do tego wydarzenia. Jeśli szukacie w Google ” fotograf na Chrzest Święty Warszawa ” i żaden z wyników nich nie spełnia Waszych wymagań estetycznych to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

1 . Fotograf na Chrzest Święty Warszawa

Cena: od 900 zł netto

Pakiet zawiera fotografie z sakramentu Chrztu Świętego oraz pozowane zdjęcia z rodziną. Gotowy materiał, poddany wcześniej retuszowi otrzymujecie na spersonalizowanym USB.

2. Fotograf na Chrzest Święty (Warszawa + całe województwo mazowieckie)  

Cena od: 1200 zł netto

Najbardziej atrakcyjny pakiet zdjęciowy, który zawiera pełną obsługę tego wydarzenia. Począwszy od sakramentu Chrztu Świętego poprzez pozowane zdjęcia z najbliższymi, kończąc na fotografiach z przyjęcia. Nie zabraknie także inscenizowanych zdjęć plenerowych z uczestnikami imprezy. Gotowy materiał, poddany wcześniej retuszowi otrzymujecie na spersonalizowanym USB oraz album fotograficzny, który będzie pamiątką na długie lata.