KIM JESTEM?

Absolwent najbardziej znanej szkoły fotograficznej w Polsce. Nauczyciele i wykładowcy z Foto-Spokojnej pokazali nam jak malować światłem. Niektórzy z nas zostali profesjonalistami, a  inni hobbystami. Pracuję w zawodzie fotografa od pierwszego roku nauki w tej szkole. Krótko mówiąc, od 2006 roku udało mi się złapać wiele fantastycznych wspomnień. To wszystko dzięki rewolucyjnemu wynalazkowi, jakim jest aparat fotograficzny.

Doświadczenie zawodowe, które zdobywałem w dwóch największych redakcjach w Polsce; Grupa ZPR Media (Super Express) oraz Ringier Axel Springer (Fakt) pozwoliło mi robić coraz lepsze zdjęcia. Praca w najlepszym salonie fotograficznym – Leica Store przybliżyła mnie do światowej sztuki i jej mistrzów. Obcowanie wśród albumów pełnych znakomitych zdjęć takich autorów jak: Helmut Newton, Henri Cartier-Bresson, czy Thomas Hoepker otworzyło mi oczy na inny wymiar fotografii. Praca z analogowymi aparatami legendarnej firmy Leica nauczyła mnie szanowania ”klatek” i wybierania tych właściwych chwil, które warto uwiecznić na zdjęciu.

Głównie zajmuję się fotografią ślubną, ale uwielbiam też wszelkie uroczystości rodzinne, takie jak: Chrzest Święty oraz Pierwsza Komunia Święta.