Fotografia portretowa

Jak mawia stare powiedzenie „oczy są zwierciadłem duszy”. Staramy się wyłapać te najpiękniejsze emocje, jakie skrywacie za codziennym wyrazem twarzy i pokazać je na naszych fotografiach. Portretowa sesja zdjęciowa to prawdziwe wyzwanie, jeśli efekt ma być powalający.

Jak to robimy?

Każdą sesję zdjęciową poprzedza krótka rozmowa na temat wspólnych oczekiwań, Waszych pomysłów, a przede wszystkim efektu końcowego. Fotografia portretowa to nie tylko zrobienie poprawnie technicznego zdjęcia, ale chęć przekazania prawdziwych emocji, które macie wypisane na twarzach lub pokazanie Was zupełnie z innej strony na zasadzie metamorfozy. Dlatego uważamy, że burza mózgów przed zdjęciami to konieczność. W obecnej sytuacji proponujemy wideokonferencję, rozmowę przez aplikację Messenger lub FaceTime 🙂

Lokalizacja

Zawsze dobieramy lokalizację dostosowaną do zamysłu sesji zdjęciowej oraz Waszych oczekiwań. Oferujemy portretowe sesje zdjęciowe w Warszawie, jak i poza granicami miasta. Nie ważne, gdzie mieszkacie. Dojedziemy tam i wykonamy dla Was świetną robotę! Możemy zaoferować plenerową sesję zdjęciową oraz wykonanie zdjęć w profesjonalnym studio.

Przygotowanie

Zanim przejdziemy do sedna profesjonalna świta MUA (makeup artist) oraz hair dresser zadbają o Wasz wygląd tak, aby podkreślić naturalne piękno i charakterystyczne cechy urody. Dzięki temu uzyskamy większe pole do popisu podczas obróbki graficznej oraz retuszowania finalnie wybranych fotografii.

Jak i kiedy otrzymujecie zdjęcia?

Zdjęcia możecie otrzymać w formie wysokiej jakości wydruków w jakości wystawowej, odbitek cyfrowych z profesjonalnej maszyny na papierze fotograficznym lub w formie cyfrowej. Przy wydrukach wybieramy odpowiedni format, jakość, która Was interesuje i na tej podstawie określamy czas realizacji oraz koszt dodatkowych usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jak wszyscy wiemy, czas mija w nieubłaganym tempie, a nam przybywa lat.  Fotografia to jedna z metod, aby zatrzymać go na zdjęciach i cieszyć się pamiątkami przez resztę swoich dni lub podarować swoje zdjęcia bliskiej osobie w formie prezentu. Fotografia portretowa to nie tylko wykonanie zdjęć cudownej, długonogiej modelce rodem z wybiegu Victoria Secret na okładkę kolorowego czasopisma. To wspaniała okazja, aby zrobić sobie sesję zdjęciową z przyjacielem, rodziną lub partnerem. Wykonujemy sesje zdjęciowe osobom w każdym wieku, o każdym kolorze skóry lub preferencjach seksualnych. Fotografia ma łączyć, a nie dzielić, a przede wszystkim ma być nośnikiem emocji, które w Was drzemią.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania zakresu naszych usług! Ceny zaczynają się już od 700 zł netto.