Ayşin & Łukasz

To był prawdziwie wielokulturowy ślub, Ayşin pochodząca z Turcji poślubiła Łukasza, który całe życie mieszkał i wychowywał się w Warszawie. Zakochani poznali się w stolicy Polski, gdzie przez kilka lat zacieśniali więzi, a ich miłość z miesiąca na miesiąc stawała się coraz większa. W końcu postanowili powiedzieć sobie sakramentalne tak i nałożyć sobie wzajemnie obrączki. Niektórzy nowożeńcy chcą mieć ze swojego ślubu pamiątkę w postaci teledysku oraz fotografii ślubnych. Pięknej brunetce i przystojnemu blondynowi wystarczyły zdjęcia ślubne, ponieważ za rok odbędą podróż pod czerwonym dywanie wprost do ołtarza i wtedy uwiecznią swą przysięgę małżeńską także na filmie. Możemy już zdradzić, że spotkamy się z nimi za rok 🙂  Zobaczcie nasze zdjęcia ślubne z tego pięknego i wzruszającego wydarzenia.

 

Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń

Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fotografia ślubna Warszawa fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń Ayşin i Łukasz fot. Wytwórnia Marzeń

Zobacz też: Fotograf na Twój ślub Warszawa. Wolne terminy na 2020 / 2021

Zobacz też: Fotografia ślubna Warszawa – Agnieszka i Łukasz.

Zobacz też: Zdjęcia ślubne Warszawa – Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wzięła ślub!